Email:info@wodsee.com Wodsee Electronics Limited

Wodsee Electronics Limited

O nas
Skontaktuj się z nami

Wodsee Electronics Limited

Dodaj: No.8 budynku, Yujing strefy przemysłowej, No.18 Dalingshan Road, dzielnicy Tianhe, Guangzhou, Chiny 510620

Tel: + 86-020-82169672

Mobile: + 86-13660626672

Faks: + 86-020-32359263

E-mail:info@wodsee.com

Strona internetowa:www.wodsee.com

Skype: fiona.wodsee

O nas

Guangzhou Wodsee Electronics Limited, założona w 2012 roku, jest firmą high-tech, specjalizującą się w badaniach, produkcji i sprzedaży różnych systemów nadzoru, w tym kamer HD IP, kamer analogowych HD, aparatów fotograficznych Smart, kamery hybrydowej, kamery wysokiej prędkości, cyfrowego rejestratora wideo , Rejestrator sieciowy i tak dalej, które są w dużym stopniu wykorzystywane w takich branżach, jak instytucje finansowe, bezpieczeństwo publiczne, telekomunikacja, transport drogowy, instytucje sądownicze, edukacja, energia elektryczna, konserwacja wodna itp.

Wodsee, z siedzibą w Guangzhou, w Chinach, zajmuje powierzchnię około 6000 metrów kwadratowych i zatrudnia około 300 wykwalifikowanych pracowników. Z trzema markami szybko rozwijaliśmy się ze strategią skali, dywersyfikacją i internacjonalizacją z wydajnością 50% w ostatnich latach. Mamy dwóch zespołów badawczo-rozwojowych, zawodowych techników wiadukt 50% całości. Każdego roku inwestujemy co najmniej 20% swoich przychodów ze sprzedaży w badania, rozwój i innowacje, co umożliwia firmie WODSEE uzyskanie niezależnych praw własności intelektualnej, pozostanie w wiodącym miejscu w branży i gwarantuje doskonałe wyniki naszych produktów.

W roku 2013 firma Wodsee została oceniona jako "High-tech Enterprises", "China Security 100", "Safe City Construction Recommended Brand", "Członek China Security and Protection Industry Unit" i zbudowała długoterminowe strategiczne partnerstwo z GDPSPTA , Alibaba, źródła globalne, wykonane w Chinach, magazyn bezpieczeństwa publicznego w Chinach. Poza tym, nasze produkty z sukcesem przeszły ISO9001: 2000, 3C, SGS, CE, FCC, RoHS itp., Co zapewnia bardzo stabilną i długotrwałą współpracę z każdym klientem.

W ciągu czterech ostatnich lat produkty Wodsee zyskały reputację wśród klientów na całym świecie poprzez zaspokajanie ich potrzeb, promowanie nowych produktów w najlepszej ofercie i silnej technologii, zwłaszcza w krajach europejskich, takich jak Rosja, Rumunia, Polska, Włochy i inne. Odpowiadając za rozsądną cenę, Dobrej jakości, krótkiego czasu oczekiwania i doskonałej obsługi, ponad 90% klientów ponownie kupuje od nas po próbach zamówień. I to jest nasz honor wadliwą stawką naszych produktów może być mniejsza niż 0,1%.

Firma Wodsee zapewni produkty i usługi wysokiej jakości po rozsądnych cenach i krótkim czasie oczekiwania klientów na całym świecie. Szczerze staramy się o dobrą współpracę biznesową z Tobą w korzystny sposób w tym zakresie CCTV. Zacznijmy od naszej współpracy!